Корзина (нет товаров)
(093) 490-60-64
(098) 055-29-11
(093) 809-21-66
Каталог
Работы наших клиентов
Контакты

"Art-Market Киев". Картины по номерам, раскраски по цифрам

Адрес:
ул. Тимошенко, 13А, возле метро "Минская" (розничный магазин и выдача заказов)

График работы:
Пн - Пт: с 11.00 до 19.00
Сб: с 11.00 до 16.00

Телефоны:
+380 (93) 490-60-64
+380 (98) 055-29-11

Контактной лицо:
Ольга, Кристина

подробнее →

Розпис за номерами або картина на полотні.

24.03.2017

Шановні друзі, дуже хотілося би розповісти про таке дивне та захоплююче мистецтво як картини по номерах або розпис на холсті за номерами.

Малюнок по номерах "Итальянское кафе - Картина по номерам на холсте"

Розкраска по номерах "Итальянское кафе"

Коли ми відкривали наш інтернет-магазин «Арт-Маркет Київ» ще в далекому 2013 році, таке хобі як розмальовка за номерами було відомо одиницям. З гордістю хочу зазначити, що ми були одними з перших, хто почав експансію картин по номерах на ринок України. Тоді було дуже важко доставити картини с Китаю і розмаїття сюжетів залишало бажати кращого. З часом ситуація змінювалася у кращу сторону, великі гравці на ринку нашої країни звернули свою увагу на це мистецтво і масово почали завозити це дивне хобі в Україну. Таким чином ми та ще багато інших продавців стали мати можливість пропонувати вам, наші дорогі друзі, величезний вибір розкрасок по цифрах. Бажаю відмітити, що ми не вважаємо інших продавців нашими конкурентами. Ми вважаємо їх нашими партнерами, тому що наша країна дуже велика, а попит на картини по номерах зростає з кожним днем.

Малювати за номерами – це дуже дивне та захоплююче мистецтво. Кожен з нас у дитинстві малював розкраски у дитячому садочку, в молодших класах школи та вдома і кожен з нас пам’ятає, як цікаво наносити фарбу на сектори контурного малюнку, спостерігаючи, як з сіреньких ліній з’являється дивний малюночок.

Розпис по номерах для дітлахів "Бунтарка Майя"

Тепер кожен з нас має можливість перетворювати дитячі мрії в життя «в дорослому форматі». Купуючи картини по номерах, ви отримуєте можливість шляхом захоплюючого малювання отримати  справжню та реалістичну картину, виконану акриловою фарбою на бавовняному полотні. Цю картину не можливо відрізнити від справжньої картини.  І все це задоволення буде коштувати вам невеликих грошей. Ціни на картини за номерами варіюються від 150 до 290 гривень (для картин найбільш розповсюдженого розміру 40 х 50 см). Ціна залежить від виробника, сюжета та комплектації картини. Погодьтеся, це не великі гроші для такого задоволення, як розмальовування картини на полотні.

Не обійшли виробники розмальовок по номерах і наших улюблених діточок. Кожен малюк дуже любить малювати та фарбувати картини. У нашому інтернет-магазині  представлена категорія розмальовок по номерах для дітлахів «Что рисуют детки»

В цій категорії представлені картини по номерах для самих маленьких. На них заражені дитячі сюжети і ці картини мають дуже легкий рівень складності з небагатою кількістю фарб.

Сектори для фарбування мають велику площу та розбірливі цифри для легкого восприйняття їх маленьким художником. Тематика дичячих картин на полотні досить різноманітна та ассортимент постійно розширюється. 

Картина по номерах для самих маленьких "Бунтарка Майя"Ваша оценка статьи:

Отлично
Хорошо
Удовлетворительно
Плохо
Очень плохо

Благодарим! Ваш отзыв появится после модерации администратором.
Пока нет ни одного отзыва - будьте первым!
на верх