Головна Оплата та доставка

Оплата та доставка

Гарантії:

Ми відповідаємо за якість, безпеку та комплектність наших товарів. У нашому магазині діє гарантія на всі придбані товари - обмін або повернення протягом 14 днів з моменту отримання замовлення

Приймаємо наступні платежі:

  • оплата післяплатою при отриманні замовлення на складі перевізників "Нова пошта" та "Justin"
  • оплата картками Visa та Master Cart
  • оплата на картку Приват Банку

Здійснюємо доставку:

  • перевізником "Justin"
  • перевізником "Нова пошта"

Послуги доставки та зворотнього відправлення грошей (для післяплат) оплачуються покупцем окремо, за тарифами компаній-перевізників.

Дізнатися вартість доставки замовлення у ваше місто ви можете на сторінці розрахунку вартості доставки. Дізнатися найближче до вас відділення "Нової Пошти" можна на карті відділень. Також можна відслідковувати відправлене вам замовлення на сторінці трекінгу посилок, де ви в полі "Введіть номер накладної" вбиваєте надісланий вам по СМС трек-номер виду 59 0000 0000 0000.

Для економії ваших грошей рекомендуємо вам оплачувати замовлення на картку Приват Банку. В даному випадку ви не оплачуватимете зворотне відправлення грошей на "Новій Пошті". Попередня оплата замовлення в нашому інтернет-магазині – це 100% безпека ваших коштів. Т.к. у разі незадоволеності отриманим замовленням, ви нам його відправляєте назад за наш рахунок, а гроші ми вам також повертаємо на карту. Для нашого інтернет-магазину Art-Market найголовнішими поняттями є чесність та порядність.

Інтернет-магазин ART-MARKET здійснює продаж та доставку картин за номерами по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Луганськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Житомир, Суми, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Краматорськ, Ужгород та інші міста України.

Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів!
З повагою команда Art-Market