Дорогие друзья ! 24.08 и 25.08 мы выходные !
Корзина (нет товаров)
(093) 490-60-64
(098) 055-29-11
(098) 055-29-11

Квіткові натюрморти та розмальовки по цифрах

11.07.2017

Всі художники на етапах становлення проходять через такий жанр, як натюрморт. Для части творців він стає візитною карткою. По суті натюрморт - це зображення композиції з неосвічених предметів.

Арт-Маркет подобрал для вас колекцію розкішних натюрмортів на будь-який смак. З допомогою даних робіт ви зможете освоїти малюнок картин по номерам. У наших наборах зібрані всі необхідні для успішної роботи: полотна, кисті та акрилові фарби. Наличие спеціальної схеми значно полегшує процес створення, дозволяючи кожному людині досягти високого результату.

Квіткові натюрморти та розмальовки по цифрах

Однією з самих улюблених тем малювання по точках є букети квітів. У нашому каталозі ви знайдете композиції з польових та садових квітів. Для тих, хто хоче наповнити свою полотно частинкою літа, сонця і беззаботності, рекомендуємо зупинити вибір на картині каменю "Натюрморт з маками", картини по номерам "Соняшник і рушник", "Прованський натюрморт". Серед цих робіт ви знайдете екземпляри з кольорів та каменів.

Садові квіти представляють піони та троянди. Ви можете спробувати себе в ролі художника Ван Дель Ян Франца в "Натюрморт з персиками", де в основі лежить розкішний букет з піонов, нарцисів, маків та колокольчиків. Розмальовки по цифрах "Натюрморт з білими розами" або "Бірюзовий натюрморт" підкреслюють вашу тонку натуру художника.

Фруктово-ягідні композиції для малювання

Розмальовки на холсті з фруктами та ягодами - це ще одна популярна тема для натюрморту. Плоди садів та полів виявляються головними рисованнями об'єктів. Персики, яблоки, виноград, полуниця - все це дарує нам літо. Чудові композицїї на полотні допоможуть освоїти форму та роботу з кольором, навіть починаючого художника. Достатньо дотримуватися рекомендацій на схемі. Цифрові позначення допомагають оріентироваться в палітрі. Зверніть увагу на картину каміння "Сладкі яблука", розмальовки по номерам "Корзинка фруктів" та "Фруктовий натюрморт".

В каталозі ви можете знайти натюрморти з вином та сиром, обідним чаєм, а також приятним кухонні композиції. Такі роботи ідеально вписуються в інтер'єрах столових та гостинних. Це взігалі універсальні картини для вашої оселі. Готові шедеври можуть стати приємним подарунком для друга, родича або колеги.

Купити натюрморти для малювання по цифрах можна в інтернет-магазині Арт-Маркет у Києві. Доставка наборів здійснюється по всій Україні. Широкий вибір картин для початківців художників. Відкрийте для себе нове хоббі.Ваша оценка статьи:

Отлично
Хорошо
Удовлетворительно
Плохо
Очень плохо

Общая оценка:

Оценка "Квіткові натюрморти та розмальовки по цифрах"
5 из 5
сделана на основе 1 оценки 1 клиентских отзыва.

Благодарим Вас за обращение! Ваш отзыв появится после модерации администратором.
Ігор
21.11.2017
Дякую за статтю та за швидку та оперативну доставку картини Абрискосовий натюрморт. Свою роботу вам вже вислав. Буду вас рекомендувати всім. Ще раз дякую.
на верх