Корзина (нет товаров)
(093) 490-60-64
(098) 055-29-11
(093) 809-21-66
Каталог
Работы наших клиентов
Контакты

"Art-Market Киев". Картины по номерам, раскраски по цифрам

Адрес:
ул. Тимошенко, 13А, возле метро "Минская" (розничный магазин и выдача заказов)

График работы:
Пн - Пт: с 11.00 до 19.00
Сб: с 11.00 до 16.00

Телефоны:
+380 (93) 490-60-64
+380 (98) 055-29-11

Контактной лицо:
Ольга, Кристина

подробнее →

Квіткові натюрморти та розмальовки по цифрах

11.07.2017

Всі художники на етапах становлення проходять через такий жанр, як натюрморт. Для части творців він стає візитною карткою. По суті натюрморт - це зображення композиції з неосвічених предметів.

Арт-Маркет подобрал для вас колекцію розкішних натюрмортів на будь-який смак. З допомогою даних робіт ви зможете освоїти малюнок картин по номерам. У наших наборах зібрані всі необхідні для успішної роботи: полотна, кисті та акрилові фарби. Наличие спеціальної схеми значно полегшує процес створення, дозволяючи кожному людині досягти високого результату.

Квіткові натюрморти та розмальовки по цифрах

Однією з самих улюблених тем малювання по точках є букети квітів. У нашому каталозі ви знайдете композиції з польових та садових квітів. Для тих, хто хоче наповнити свою полотно частинкою літа, сонця і беззаботності, рекомендуємо зупинити вибір на картині каменю "Натюрморт з маками", картини по номерам "Соняшник і рушник", "Прованський натюрморт". Серед цих робіт ви знайдете екземпляри з кольорів та каменів.

Садові квіти представляють піони та троянди. Ви можете спробувати себе в ролі художника Ван Дель Ян Франца в "Натюрморт з персиками", де в основі лежить розкішний букет з піонов, нарцисів, маків та колокольчиків. Розмальовки по цифрах "Натюрморт з білими розами" або "Бірюзовий натюрморт" підкреслюють вашу тонку натуру художника.

Фруктово-ягідні композиції для малювання

Розмальовки на холсті з фруктами та ягодами - це ще одна популярна тема для натюрморту. Плоди садів та полів виявляються головними рисованнями об'єктів. Персики, яблоки, виноград, полуниця - все це дарує нам літо. Чудові композицїї на полотні допоможуть освоїти форму та роботу з кольором, навіть починаючого художника. Достатньо дотримуватися рекомендацій на схемі. Цифрові позначення допомагають оріентироваться в палітрі. Зверніть увагу на картину каміння "Сладкі яблука", розмальовки по номерам "Корзинка фруктів" та "Фруктовий натюрморт".

В каталозі ви можете знайти натюрморти з вином та сиром, обідним чаєм, а також приятним кухонні композиції. Такі роботи ідеально вписуються в інтер'єрах столових та гостинних. Це взігалі універсальні картини для вашої оселі. Готові шедеври можуть стати приємним подарунком для друга, родича або колеги.

Купити натюрморти для малювання по цифрах можна в інтернет-магазині Арт-Маркет у Києві. Доставка наборів здійснюється по всій Україні. Широкий вибір картин для початківців художників. Відкрийте для себе нове хоббі.Ваша оценка статьи:

Отлично
Хорошо
Удовлетворительно
Плохо
Очень плохо

Общая оценка:

Оценка "Квіткові натюрморти та розмальовки по цифрах"
5 из 5
сделана на основе 1 оценки 1 клиентских отзыва.

Благодарим! Ваш отзыв появится после модерации администратором.
на верх